Jharana Bajracharya

  Birth Date – March 13 1981 A.D. Home town – Kathmandu Nepal At the age of 16, Jharana won...

Keki Adhikari

Nickname : Keku Date of Birth- Paush 03 (December 17) Father -Badri Adhikari Mother- Laxmi Adhikari...

आमिर खान ४८ वर्षका भए

बलिउडमा ‘मिस्टर परफेक्सनिस्ट’को नामले चर्चित अभिनेता आमिर खान ४८ वर्षका भएका छन् । बलिउडमा हिट...

मञ्जरी क्यासेटमा आइन

(सेलिब्रेटी नेपाल) ३० फागुन-चलचित्र ‘मञ्जरी’को आज क्यासेट विमोचन भयको छ ।कमलादीस्थित...