चिनियाँ कलाकार लस एन्जलसमा, ‘मुलन’को प्रिमियर सम्पन्न


सेलिब्रेटी नेपाल

एजेन्सी: डिज्नीको प्रत्यक्ष-एक्शन चलचित्र ‘मुलन’ अन्ततः मार्च २७ मा सिनेमाघरमा देखाइने छ । सबै कलाकार एशियाली कास्ट जस्तै डोनी येन, जेट ली, मिंग ना वेन, र योसन अनसहित लस एन्जलसमा भएको प्रीमियरमा सहभागि भएका थिए । क्रिस्टल लियूले ‘मुलन’ मा मुख्यको भूमिका निभाएकी छिन् । विशेष गरी उनले सुनौलो चिनियाँ फिनिक्सहरु भएका चम्किला गाउनमा आफ्नो आकर्षक भनाइ राखिन् ।

कोरोनाभाइरसको त्रासमा पनि अति सुन्दर देखिदै क्रिस्टलले प्रशंसकहरूसँग कुराकानी गरिन् र प्रशंसकहरूले उनीसँग फोटो पनि खिचाएका थिए । अघिल्लो अन्तर्वार्तामा वुहानकी स्थानीय क्रिस्टलले आफू जन्मेको र हुर्कीएको स्थान भएकाले त्यँहाको सबै भाइरसको प्रकोप सम्बन्धी समाचारलाई ध्यान दिइरहेको बताएकी थिइन् ।

‘भाइरसको प्रकोप सुरु भए पछि सबै जना एकदम चिन्तित थिए । मेरो हजुरआमा अझै वुहानमा हुनुहुन्छ, र सबै एक अर्काको हेरचाह गर्दा धेरै सावधानी अपनाउनु भएको छ । रोकथाम उपायहरू घरमा पनि पछ्याइएको थियो’, क्रिस्टलले भनिन् । नयाँ भाइरसविरुद्ध लडन्का लागि आर्थिक सहयोग गरिरहेकी क्रिस्टलले प्रकोपबाट प्रभावितहरू चाडै निको होऊन भन्ने आशा पनि राखेकी छन् ।

फिल्ममा क्रिस्टलको अभिनयलाई लिएर डोनी येनले धेरै नै प्रशंसा गरेका थिए । ‘उनी अचम्मै कि छिन् । एक कलाकारमा प्रतिभा हुनु आवश्यकता छ, तर कडा परिश्रम बिना सुधार गर्न सक्दैन । क्रिस्टल कठोर परिश्रम गर्छिन् र धेरै तयारी पनि गर्छिन् । उनमा पनि धेरै दबाब थियो’, येनले भने ।

यसको ठीक विपरीत, डोनीले ठट्टा गर्दै आफूमाथि थोरै दबाब रहेको बताए किनभने ‘मुलन’ फिल्ममा उनले केवल सहयोगी भूमिका खेलेका छन् ।

मुलन फिल्ममा एक मुलुकमा सम्राटको भूमिका निभाएका मार्लन आर्ट्स सुपरस्टार जेट ली कोरोनाभाइरसको डरले प्रभावित देखिदैनन् । हसिँलो अनुहारमा उपस्थित भएका जेट लीले आफ्नो फिल्मलाई समर्थन गर्न आएका दुई छोरीहरुका साथ फोटो खिचाएका थिए । जेट लीले उनका छोरीहरुको इच्छा पूरा गर्न पनि यो फिल्म गर्न तयार भएको पनि बताए ।