अभिनेता सुशान्त​ सिंह​ले गरे आत्महत्या


सेलिब्रेटी नेपाल । अभिनेता सुशान्त सिंह राजपूत अब यस संसारमा छैनन। आइतवार उनले मुम्बईको फ्लैटमा झुण्डिएर आत्महत्या गरे। घ​ट​नाको वारेमा उन​को घ​र​मा काम​ ग​र्ने काम​दार​ले प्र​ह​रीलाई ख​ब​र​ ग​रेको ब​ताईएको छ​ ।

३४ वर्षीय सुशान्तले किन आत्महत्या गरे भन्ने बारेमा अझै खुलाइएको छैन। जुन ८ मा शुशान्तको प्रबन्धक दिशा सालिआनले पनि भवनबाट उफ्रेर आत्महत्या गरेका थिए। शुशान्तले महेन्द्र सिंह धोनीको बायोपिकमा अभिनय गरेका थिए ।

शुशान्तले ब्याकअप डान्सरको रूपमा आफ्नो करिअर शुरू ग​रेका थिए । टिभीमा उनको पहिलो धारावाहिक बालाजी टेलिफिल्म्स ‘किसान देश में है मेरा दिल’ हो। यसमा उनले प्रीत जुनेजाको भूमिका खेलेका थिए। यस पछि उनले सीरियल ‘प्रीती रिश्ता’ को साथ काम​ ग​रे जुन​ निकै च​र्चामा आएको थियो । उनि डान्स​ रियलिटी शो जारा नाच के डिख २ र झलक दिखला जामा पनि देखिएका थिए ।

सुशान्तले क्या पो छे, शुद देसी रोमान्स, पीके, जासूस ब्योमकेश बख्शी, एमएस धोनी: अनटोल्ड स्टोरी, रब्ता, न्यूयोर्क, केदारनाथ, सोनचिरिया, चिचोर, ड्राइभ र दिल गरीब मा अभिनय गरेका छन् । उनि अन्तिम पटक फिल्म ड्राइभ अन नेटफ्लिक्समा देखिएका थिए । उनले जी टिभीको धारावाहिक प्रिति रिश्ताबाट अभिनय सुरु गरेका थिए।

सुशान्तको जन्म पटनामा भएको थियो। सन् २००० को शुरुमा उनको परिवार दिल्लीमा बसोबास गरे। सुशान्तका दुई बहिनीहरू छन्।