यो सुक्रबार बिरासत र जब जब माया बस्छ प्रदर्शन


सेलेब्रिटी नेपाल कार्तिक २४ – प्रत्येक हप्ता ४ फ्रेश चलचित्र रिलिज भइ रहेको नेपाली चलचित्र बजार मा यो हप्ता पहिले रिलिज भइ सकेका चलचित्र परेका छन् । जब जब माया बस्छ र बिरासत काठमाडौँ बाहिर बाट प्रदशन भयर काठमाडौँ छिरेका छन् । भने काठमाडौँ को प्रदर्शन पश्चात चलचित्र इशारा काठमाडौँ बाहिरका हल मा प्रदर्शन हुदैछ । क्यू प्रणालीबाट रिमेश अधिकारी निर्माण रहेको चलचित्र ‘विरासत’ प्रदर्शन हुने भएको छ भने मणिराम पौडेल निर्मित चलचित्र ‘जब जब माया बस्छ’ प्रदर्शन हुँदैछ  । पद्धम कुमारी फिल्मस् प्रा.लीको व्यानरमा वनेको विरासत’मा भुवन केसी र सोनिया केसीको मुख्य अभिनय रहेको छ भने संगीत विपिन आचार्य,बब्बु थापाको नृत्य निर्देशन र द्धन्द्ध निर्देशन जनक गुरुङको रहेको छ ।  त्यस्तै  मणिराम पौडेलको निर्माण र विजय थापाको निदेर्शन रहेको  जब जब माया बस्छमा रेखा थापा र जीवन लुइँटेलको मुख्य अभिनय रहेको छ ।