नितिनको निर्देशनमा बनेको हिन्दि भिडियोमा आँचल शर्मा र आरआर (भिडियो)काठमाडौँ। आँचल शर्मा र आरआर खड्काको अभिनय रहेको नयाँ हिन्दी गीत ‘तेरी मेरी दास्तान’ मुम्बईमा चर्चामा आएको छ । गीतमा बलिउड गायक विनीत सिंह र प्रतीक्षा श्रीवास्तवको स्वर रहेको छ। बलिउडका चर्चित पार्श्व गायक विनीतले ‘हुक्का बार’, ‘जलते दिए’ र ‘प्रेम लीला’ जस्ता गीतहरूमा आफ्नो सुमधुर आवाज दिएका छन् भने जी टिभीको रियालिटी शो सा रे गा मा पा लिल च्याम्प्स बाट लोकप्रियता कमाएकी प्रतीक्षाले ले पनि यस रोमान्टिक गीतमा आफ्नो मधुर स्वर दिएकी छिन ।

म्युजिक भिडियोले प्रेम र बलिदानको एक साँचो र अपरिहार्य कथाको कथा बताउँछ, आश्चर्यजनक दृश्यहरू र भावनात्मक संगीत मुख्य आकर्शन हो यो भिडियो निर्देशन नितिन कुमार चन्दले गरेका हुन्। नितिन चन्द नामले परिचित उनी नेपालका हुन् र भारतमा काम गर्छन् ।

अभिनव मेहरको रचना र पुनीत गुरुरानीको काव्यात्मक गीतको संयोजनले पहिले नै प्रभावशाली भिडियोमा भावनाको थप तह थपेर मनमोहक धुन सिर्जना गर्छ। यस भिडियोले त्यहाँ बाहिरका सबै जोडीहरूका लागि एक ओडको रूपमा काम गर्दछ जो उतार-चढावबाट गुज्रिरहेका छन्। कोरियोग्राफरको रूपमा सियोन र गिटारवादकको रूपमा अमित कोइरालाले यस परियोजनामा ​​आफ्नो सीप योगदान दिए। म्युजिक भिडियोले हालसम्म १५ लाख बढी भ्युज पाएको छ र लोकप्रियतामा निरन्तर वृद्धि भइरहेको छ ।