युट्युब ट्रेन्डिङमा बल्छी धुर्वेको ‘जुठे’


काठमाडौं। केही दिनयता युट्युबमा नेपालमा टेलिभिजन शृंखला ‘जुठे’ ट्रेन्डिङमा छ । सिरिजको ८८औं एपिसोड बुधबार मध्यान्हसम्म १८ लाख पटक हेरिएको छ ।

भाइरल सामग्री प्रचलन भए पनि अर्गानिक कथाहरूमा आधारित व्यंग्य र सामाजिक सिरियलहरूले शीर्ष स्थान लिइरहेका छन्। बल्छी धुर्वेको नामले परिचित कलाकार तथा निर्देशक मरिचमान श्रेष्ठले भने, ‘हामीले यसलाई अर्गानिक कथामा दर्शकको चासोका रुपमा लिएका छौं ।

उनी भन्छन्, ‘यो कथा आयात गरिएको होइन । हामीले गाउँको जीवनशैलीमा कथा बुनेका छौं। दर्शकले मन पराए । हामीले राम्रो टिप्पणीहरू प्राप्त गरेका छौं।

‘जुठे’ शृङ्खलाले लमजुङको रैनास नगरपालिकाको वातावरण र क्षेत्रलाई समेटेको छ । साथै, विश्व कप फुटबल र चुनाव जस्ता सामयिक घटनाहरूको बारेमा एपिसोडहरू बनाइएको छ। हिमालय टिभीसँगको सहकार्यमा युट्युबमा मास्टर टिभी च्यानल मार्फत यो शृङ्खला सार्वजनिक हुनेछ ।

सिरिजलाई मरिचमान र राजु पौडेलले संयुक्त रुपमा निर्देशन गर्दैछन् । ‘जुठे’ मा रवि गिरी, विद्या कार्की, रामबाबु रेग्मी, मुकुन्द मैनाली, शर्मिला शर्मा, राजु पौडेल, मरिचमान श्रेष्ठ लगायतका कलाकारहरुको अभिनय रहेको छ ।