‘छक्का पञ्जा–४’ को शुभमुहूर्त, छायाँकन आजैबाट शुरु

तस्वीर : सुरेन्द्र थापा


काठमाडौं । चलचित्र ‘छक्का पञ्जा–४’को औपचारिक निर्माण घोषणासँगै शुभमूहुर्त गरिएको छ । दीपकराज गिरी र दीपाश्री निरौलाले सोमबार बिहान भक्तपुर सूर्यबिनायकस्थित गणेश मन्दिरमा ‘छक्का पञ्जा–४’ निर्माणको औपचारिक घोषणासँगै शुभमुहूर्त गरेका हुन् ।

आमा सरस्वती मुभिजको ब्यानरमा निर्माण हुने चलचित्रको छायाँकन पनि आजैबाट प्रारम्भ गरिएको छ । ‘छक्का पञ्जा’का तीनवटै श्रृङखला दीपाश्रीले निर्देशन गर्दै आएकोमा ‘छक्का पञ्जा–४’लाई भने हेमराज बिसीले निर्देशन गर्दैछन् । चलचित्रमा दीपकराज गिरी, दीपाश्री निरौला, केदारप्रसाद घिमिरे ‘माग्ने बुढा’, बेनिशा हमाल, मलिना जोशी, राज आचार्य, नीर शाह, निर्मल शर्मा, रमेश बुढाथोकी, सुवास गजुरेल लगायत कलाकारहरुको अभिनय रहनेछ ।

दीपक–दीपा प्रस्तुतकर्ता रहेको चलचित्रमा कार्यकारी निर्मातामा केदारप्रसाद घिमिरे र निर्मल शर्मा रहेका छन् । चलचित्रलाई कहिले रिलिज गर्ने भन्नेबारे निर्माण टिमले जानकारी दिएको छैन् । चलचित्रलाई नरेन्द्र मैनालीले खिच्नेछन् ।