चलचित्र पत्रकार संघ नेपाल बाँके शाखा कार्यसमिति पुनर्गठन


काठमाडौँ। चलचित्र पत्रकार संघ नेपाल बाँके शाखा कार्यसमिति पुनर्गठन कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ। आइतबार नेपालगन्जमा सम्पन्न समिति पुनर्गठन कार्यक्रममा अध्यक्षमा रामचन्द्र पौडेलसहित ११ जनाको समिति गठन भएको छ । चलचित्र पत्रकार संघ नेपालका केन्द्रीय महासचिव समिर बलामीको अध्यक्षतामा कार्यसमिति चयन गरिएको हो ।

गठन भएको कार्यसमिति उपाध्यक्षमा समिरमान श्रेष्ठ, सचिवमा विक्रम बुढाक्षेत्री, सह-सचिवमा लक्ष्मी तिमिल्सिना र कोषाध्यक्षमा निशु जोशी चयन भएका छन् । त्यस्तै सदस्यमा मो. जावेद हलवाइ, ज्ञानसंगम खड्का, रामप्रसाद आचार्य, रजनी योगी, सावित्री विश्वकर्मा र समिर शाही चयन भए ।

समितिको सल्लाहकारमा भने कमल खत्री, गणेश विक र सञ्जिव शाक्यलाई राखिएको छ । यसअघि २०७५ सालमा चलचित्र पत्रकार संघ नेपाल बाँके शाखाको गठन गरिएको थियो । वि.सं. २०७५ सालमा स्थापना भएको बाँके शाखाका अध्यक्ष गणेश विक निष्क्रिय भएर काम नगरेपछि संघको पुनर्गठन भएको चलचित्र पत्रकार संघ, नेपालका महासचिव बलामीले बताए ।