सी आर बि टी मा अन्जु पहिलो नम्बर मा


सेलिब्रिटी नेपाल कार्तिक ५-कुनै समय थियो दशैं को बेला संगीत उद्पादक गायक गायिका तथा संगीत कर्मी हरु लाई अडियो क्यासेट बनाउन र बेच्न भ्याई नभ्याई हुने गर्दथ्यो ।अब आयर डिजिटल प्रबिधि ले गर्दा अडियो चक्का को बजार पूर्ण लोप भयो सी डी,भी सी डी को बजार एकदम न्युन छ श्रोता तथा दर्सक हरु मेमोरी कार्ड पेन ड्राइभ हार्ड डिस्क बाट गीत सुन्ने र हेर्ने गर्दछन। संगीत कम्पनि हरु सी आर बि टी डाउनलोड बाट चलीरहेको अवस्था छ । सी आर बि टी टप टेन लिस्ट मा सबै भन्दा अगाढी गायिका अन्जु पन्त देखियाकी छिन्। नेपाल टेलिकम का उपभोक्ता हरुले म्युजिक नेपाल को माध्यम बाट सी आर बि टी डाउनलोड रेकर्ड हेर्दा अहिले सम्म अन्जु पन्त को तिमीले पराइ ठाने पछि करिब तिन लाख पटक,हास्नलाई ओठ खोले दुइ लाख भन्दा माथि,नबिर्से तिमीलाई एक लाख सत्तरी हजार माथि डाउनलोड भई सकेको छ। कुनै बेला सांगीतिक बजार मा गायिका को गीत संगीत बिक्दै बिक्दैनन भन्ने हरु थिय अहिले आयर महिलाकै गीत अगाडी देखियको अवस्था छ। टेन लिस्ट मा अन्जु को तिन गीत छन्। डाउनलोड रेकर्ड हेर्दा गायक मा पहिलो नम्बर मा गायक नरेन्द्र प्यासी देखिन्छन उनको गीत तिमि बिना को जिबन दुइ लाख भन्दा माथि,तिमीले दिने माया एक लाख पचास हजार भन्दा माथि डाउनलोड भयको देखिन्छ। नरेन्द्र लाई पछ्याउदै स्वरुप राज आचार्य टप टेन लिस्ट मा दुइ गीत तिमि बिना को जिबन एक लाख पचास हजार भन्दा माथि,बल गरेर एक लाख पचास हजार नजिक डाउनलोड भयको छ।