अक्षय कुमार फेरी भगवानको भूमिकामा, बन्ने भो ‘ओ माई गड २’


एजेन्सी। फिल्म ‘ओ माई गड २’ को बारेमा चर्चा लामो समयदेखि चलिरहेको छ। यस फिल्मको बारेमा अब एउटा खबर सार्वजनिक भएको छ । स्रोतका अनुसार ‘ओ माई गड’ को सिक्वेलका लागि तयारी पूर्ण भइसकेको छ। यद्यपि यस पटक पंकज त्रिपाठी अक्षय कुमारसँग फिल्ममा परेश रावलको साथ देखा पर्ने छैनन् । यति मात्र होइन, फिल्मका निर्देशक पनि परिवर्तन भएका छन् ।

‘ओ माई गड’ को उमेश शुक्लाले निर्देशन गरेका थिए भने ‘ओ माई गड २’ अमित राईले निर्देशन गर्नेछन् । रिपोर्टका अनुसार फिल्मको बाँकी कास्ट पनि फाइनल भइसकेको छ र यामी गौतम पनि ‘ओ माई गड २’ मा काम गर्ने छिन् । फिल्मको शूटिंग अगस्ट महिनाबाट सुरु हुनेछ।

अक्षय कुमार ‘ओ माई गड २’ मा भगवानको भूमिकामा देखा पर्नेछन्। यो भनिएको छ कि पहिलो अक्षय आफ्नो फिल्म ‘बेल तल’ को बाँकी शूटिंग गर्न इंग्ल्यान्ड जाने छन्। त्यहाँबाट फर्किए पछि ‘ओ माई गड २’ सुटिंग शुरु हुनेछ ।