शर्लिन ८ पुरुषका सामु नांगिदै


बलिउड अभिनेत्री शर्लिन चोपडाको छवी ‘विवादास्पद’ रहँदै आएको छ । कहिले ‘प्लेब्वाई’का निम्ति ‘न्यूड’ फोटोसुट त कहिले आफ्नो ‘पेयड सेक्स’को भनाईलाई लिएर उनी चर्चा र विवादमा तानिदै आएकी छिन् ।त्यस्तै केही समयअघि बलिउडमा बन्न लागेको ‘कामसुत्र ३ डी’ फिल्मबाट शर्लिनलाई निकालिएको थियो । फिल्मको केही महत्वपूर्ण दृष्य यु–ट्युवमा ‘लिक’ गरेको भन्दै निर्देशक रुपेश पालले उनलाई फिल्मबाट निकालेका थिए । तर, अहिले पुनः शर्लिनलाई फिल्ममा लिइएको छ ।मार्च १५ तारिखमा भारतको राजस्थानबाट सुरु हुने उक्त फिल्ममा हट अभिनेत्री शर्लिनले अन्य ८ व्यक्तिसँग ‘न्यूड’ दृष्य दिनुपर्ने निर्देशक रुपेशको भनाई उदृतगर्दै भारतीय सञ्चारमाध्यमहरुले जनाएका छन् ।निर्देशकका अनुसार फिल्ममा शर्लिनले अन्य व्यक्तिहरुको साथमा समेत न्यूड दृष्य दिनुपर्ने छ । शर्लिनले अन्य ८ पुरुष अभिनेताका साथमै न्यूड हुनुपर्ने जनाइएको हो ।