कुनै बेला बोल चाल बन्द भयका सिने कर्मी भन्दै छन् नबोलेनी हासी राखन


असोज २५ बिहिबार सेलेब्रिटी नेपाल-कुनै बेला शीत युद्ध मा रहेर बोल चाल पनि बन्द भयका सिने कर्मी नायक निखिल उप्रेती र निर्देशक आर . बि.के. शरद को चलचित्र नबोलेनी हाँसी राखन यहि कार्तिक १७ गते बाट देश भरका हल मा लाग्ने पक्का पक्कि भयको कुरा निर्देशक शरद ले सेलेब्रिटी नेपाल संग को कुरा कानी मा बतायका छन्। केहि बर्ष पहिले चलचित्र कृष्णा को निर्माण को क्रम मा नायक र निर्देशक बीच खट पट परेको थियो। नौटंकी दुनिया न हो कहिले कहिँ को तल कहिले कहिँ को माथि परि हाल्छ निर्देशक शरद ले नैना रेशम ,कृष्णा,नाइट क़ुईन् पछि नैना रेशम को काम गरेका हुन् सहायक निर्देशक को लामो अनुभव बटुलेका शरद ले चलचित्र क्षेत्र मा राम्रो सम्भावना बोकेका छन्। शरद को नया चलचित्रमा निखिलका अलवा क्रृचा सिंह ठकुरी, शान्ति गिरी लगायतका कलाकारको अभिनय छ । शुभ कामना दुवै लाई अब नबोलेनी हासी राखून।