चलचित्र ‘शिरफूल’ को प्रदर्शन मिति हेरफेर


काठमाडौँ। कमल एक्चै मगरको निर्देशनमा बनेको चलचित्र ‘शिरफूल’ को प्रदर्शन मिति हेरफेर भएको छ । असार ७ गतेबाट प्रदर्शनमा आउने तयारीमा रहेको चलचित्रको प्रचार प्रसारलाई समय कम भएको भन्दै प्रदर्शन सारिएको निर्माण टिमले जानकारी दिएको छ।

नाइस मिडिया नेटवर्कको ब्यानरमा केहि बर्ष अघि निर्माण भएको चलचित्र अब साउन १८ गतेबाट प्रदर्शनमा आउने भएको हो। ‘शिरफूल’ आदिवासी जनजाति महिलाहरुले लगाउने एक प्रकारको सुनको गहना हो । नारीले शिरमा लाउने, फूलका आकार हुने भएकाले ‘शिरफूल’ भनिएको हो ।

चलचित्रमा रुपा राना, राज थापा, देवराज आले, विनिता थापा, सुनिल रोका, नमिता तामाङ, पुजा गदाल, लिला गुरुङ, निता पुन, किरण मगरलगायतको अभिनय रहेको छ। राजु थापा, डिपी खनाल र कृष्ण केसीको शब्द, हरि लम्साल र देवराज आले मगरको संगीत, देवराज आले मगरको कथा, निरोज श्रेष्ठको छायांकन र मिलन श्रेष्ठको सम्पादन छ । आशिर्वाद पुन मगर र माया छन्त्याल पुनको लगानीमा बनेको चलचित्रको पटकथा संवाद राज थापा र राजु युगिनले लेखेका हुन् ।

चलचित्रका गीतमा तारा श्रीस,आर्जन पाण्डे, हरि लम्साल, मेलिना राई देवराज आलेले स्वर दिएका छन्। चलचित्रमा अभिनेत्री मरिस्का पोखरेलको विशेष भूमिका रहेको छ। चलचित्रलाइ आरआर फिल्मस्ले देशभर वितरणको जिम्मा लिएको छ।