सर्बनाममा ओह ! स्टार दुनिया


सेलेब्रिटी नेपाल असोज २४ – ओह स्टार दुनिया नाकम नाटकको मन्चन भैरहेको छ । कालीकास्थान स्थित सर्बनाम थिएटरमा मन्चन भैरहेको यस नाटकलाई लामो समय पछि एक्टर्स स्टुडियाले ल्याएको नाटक हो । गत १९ गते शुक्रबार बाट प्रर्दशनमा आयको यो नाटक हेर्ने दर्शकको उत्साजनक सहभागीता रहेको निर्देशक अनुप बरालले जानकारी दिएका छन् । यस नाटकको सफलताले अझै दर्शकको नाटक प्रति चासो उतिकै रहको आफुले महसुस गरेको निर्देशक बरालले बताए । ओह स्टार दुनिया नाटक चलचित्रमा स्टार बन्न खोज्ने केही ब्याक्तीहरुको कथामा आधारीत छ । चलचित्रका स्टार बन्न् भनेको आकासको तारा बन्नु हो र स्टार बन्नु भन्दा पनि स्टार बने पछि आफ्नो स्टारडम जोगाई राख्नु महत्व पुर्ण कुरा र त्यो जोगाउन कती कठीन छ भन्ने सन्देश नाटकले दिन खोजेको छ । नाटकमा अहिलेको जस्स्तो दर्शकको सहभागीता रहे फेरी दशै पछि पनि नाटक प्रर्दश गर्न सकिने निर्देशक बरालले बताए । नाटक भारतीय नाट्कर्मी नील चौधरीको लेखन रहेको तारामन्डललाई नेपाली रुपान्तर गरिएको छ । आगामी कात्तीक ३ गते सम्म नाटक मन्चन गरिने छ ।