मुइयाँ र बान्द्रेको टेलीचलचित्र ‘मुइयाँ मुईसाप’ सार्वजनिक (भिडियो)काठमाडौँ। पछिल्लो समय नेपाली टेली चलचित्रहरु बन्ने क्रम बढेको छ। केहि बर्ष पहिले टेलिभिजनको पर्दामा समय कुरेर सिरियल हेर्नु पर्ने बाध्यता थियो। अहिले प्रत्येक दिन नै नयाँ नयाँ सिरियल यु ट्युबमा सार्वजनिक हुने गरेका छन्। सुरेश थापाको कथा तथा निर्देशनमा बनेको नयाँ टेली चलचित्र ‘मुइयाँ मुईसाप’ यु ट्युबमा दोश्रो भाग सार्वजनिक भएको छ। टेली चलचित्र ‘मेरी बास्सै’ बाट मुइयाँ र बान्द्रेको नामले परिचित सुनिता गौतम र सुरज चापागाईंको मुख्य भूमिका रहेको छ। सुनिता र सुरजको साथमा सुरेश थापा,रक्षा गुरागाईं,गणेश अछामी,बिष्णु दुलाल,दिनेश दर्जी,लक्ष्मी थापा,देव नारायण भण्डारी,हुमा देवी भण्डारी,चेतन दंगाल र नमस्ते दिवाकरको अभिनय रहेको छ।

प्रवेश पोखरेलको छायाँकन,राजेन्द्र मानन्धरको सम्पादन र बिनय कार्कीको पार्श्व संगीत रहेको छ। टेलिचलचित्रको निर्माण सुनिता गौतमले गरेकी हुन्। टेली चलचित्र मिस्टर मुइयाँ नामक यु ट्युब च्यानल बाट प्रत्येक शुक्रवार साँझ ७ बजे सार्वजनिक हुने गर्दछ।