तेलुगु र तमिल अभिनेत्री हंसिका मोटवानीले गरीन प्रेमी सोहेल कथुरियासगँ विवाह

एजेन्सी। तेलुगु र तमिल अभिनेत्री हंसिका मोटवानीले उनको लामो समयदेखिको प्रेमी, व्यवसायी सोहेल कथुरियासगँ आइतबार साँझ जयपुरको मुन्डोटा फोर्ट प्यालेसमा विवाह गरेकी छन्।

उनीहरुको विवाहको तस्विर सोशल मिडियामा भाइरल भएको छ । जसमा हंसिकाले रातो दुलही लेहेंगा लगाएको देख्न सकिन्छ भने सोहेललाई सेतो शेरवानीमा ड्यासिङ देखिएको छ । उनीहरुले विवाह स्थलमा प्रवेश गरेदेखि लिएर ‘वर्माला’ समारोहसम्म हरेक पल रमाइलो गरेको तस्विरमा देख्न सकिन्छ ।विहेमा भिन्नको आतिशबाजी र भव्य सजावटले सम्पूर्ण अवसरको रौनकलाई बढाएको थियो।

अनपढका लागि, हंसिकाले बाल कलाकारको रूपमा आफ्नो करियर हिन्दी फिल्महरूमा सुरु गरकी थिइन । देसामुदुरु, कन्त्री र मस्का लगायत तेलुगु चलचित्रहरूमा उनले काम गरेकी छन्। उनी तमिल फिल्महरू जस्तै ,मपिल्लै र एन्ज्युम काधलुमा देखिएकी छन्। उनी आगामी ‘पार्टनर’, ‘१०५ मिनेट’, ‘माई नेम इज श्रुति’ र ‘राउडी बेबी’मा देखिनेछिन्।