अर्जुन कपुरले नक्कली समाचारको निन्दा गर्दै लेखे : हाम्रो व्यक्तिगत जीवनसँग खेल्ने हिम्मत नगर्नुहोस्


ऐजेन्सी । एक प्रमुख मनोरन्जन पोर्टलले अर्जुन र मलाइकाले आफ्नो पहिलो सन्तान हुने अपेक्षा गरेको दाबी गरेका थिए । उक्त समचारलाई लिएर अभिनेता अर्जुन कपुरले बुधबार कडा प्रतिक्रिया दिएका छन् । उनले इन्स्टाग्राम स्टोरीमा गए, स्क्रिनसट साझा गर्दै नक्कली समाचारको निन्दा गरे।

उनले लेखेका छन्, ‘तपाईले जान्न सक्ने सबैभन्दा तल्लो कुरा हो र फोहोर समाचार बोक्ने कुरामा आकस्मिक, असंवेदनशील र पूर्णतया अनैतिक भएर यो काम गर्नुभयो। यो पत्रकारले यस्ता लेखहरू नियमित लेख्दै आएका छन् र त्यसलाई बेवास्ता गर्ने प्रवृत्ति भएकाले यसबाट टाढिएका छन् । नक्कली गपशप लेखहरू मिडियामा फैलिएर सत्य बन्छन्। हाम्रो व्यक्तिगत जीवनसँग खेलवाड गर्ने हिम्मत नगर्नुहोस्।’ यसैबीच मलाइकाले पनि आफ्नो इन्स्टाग्राम स्टोरीमा रिपोर्टको आलोचना गरेकी छन् ।

मलाइका र अर्जुन लामो समयदेखि डेट गरिरहेका छन् । तर, केही वर्षअघि दुवैले आफ्नो सम्बन्ध सार्वजनिक गर्ने निर्णय गरेका थिएनन् ।

यसैबीच, वर्कफ्रन्टमा, अर्जुन निर्देशक आस्मान भारद्वाजको कमेडी फिल्म ‘कुत्ते’ मा राधिका मदन, तब्बु र कोंकणा सेन शर्मासँग देखिनेछन्। यो फिल्म जनवरी १३, २०२३ मा सिनेमाघरमा रिलिज हुने तयारीमा छ। यस बाहेक, उनको अभिनेता भूमि पेडनेकरसँग एक्शन थ्रिलर द लेडी किलर छ।

अर्कोतर्फ, मलाइका ‘मुभिङ विथ मलाइका’ मा देखिने छिन् जुन आज डिसेम्बर ५ देखि डिज्नीं हटस्टारमा प्रसारण हुनेछ।