यो हप्ता बिराज संग नयाँ अनुहार भिड्दै


sonali_joshi_desi
(सेलिब्रेटी नेपाल) २ जेठ-बैशाख महिना भरिमा ११ वटा नेपाली चलचित्र रिलिजमा आए। गतसाता मात्रै ४ वटा चलचित्र रिलिज भए । ४ चलचित्र साँघूरो, रिङरोड, ब्ल्याक नाइट र पहिलो माया हो मेरो थिए । जसमध्ये चलचित्र साँघूरोले केहि हद सम्म दर्शक पायो भने अन्य तिन वटाले दर्शक तान्न सकेनन् ।यो शुक्रबार पनि देशव्यापी रुपमा ४ वटा नेपाली चलचित्र रिलिज हुने भएको छ । जसमा दीपा बस्नेत निर्देशित ‘अन्तराल’, शैलेश आचार्य निर्देशित ‘खग्रास’ बाबु बलामीले निर्देशन गरेको युज र निर्मल केसी निर्देशित ‘माया दिउँ झै भो’ रहेका छन् । खग्रासमा सुनिल पोखरेलसहित रङ्गमञ्चका विभिन्न कलाकारले अभिनय गरेका  छन् ।

चलचित्र अन्तरालमा पनि अधिकांश नयाँ कलाकार छन् । मानब सुबेदी र नम्रता सापकोटाले यसै चलचित्र बाट डेब्यु गर्दै छन्।  प्रचार प्रसार राम्रै गरिए पनि यसले दर्शकलाई कत्तिको तान्न सक्छ त्यो भने रिलिज पछि नै थाहा हुनेछ । यो चलचित्रमा  मानब सुबेदी र नम्रता सापकोटाका साथमा रुबी राना,कमलमणि नेपाल, राजकुमार पुडासैनीसहितको अभिनय छ । ‘माया दिउँ झै भो’ बाट धेरै समय पछि बिराज भट्ट देखा पर्दैछन्। यो चलचित्रलाई यसअघि भोजपुरीमा निर्माण गरिएको थियो । भोजपुरीबाट नेपाली नेपाली भाषामा ‘डविङ’ गरिएकाले यसले दर्शकलाई आकर्षित गर्न सक्ला नसक्ला, त्यो पनि अहिले नै अनुमान गर्न गाह्रो छ । जसमा नेपाली कलाकारमा विराज भट्ट र पुजना प्रधान छन् । यसै चलचित्र बाट दक्षिण भारतीय अभिनेत्री सोनाली जोशी नेपाली चलचित्र बजारमा भित्रिदै छिन्। यस पछिका चलचित्रमा उनलाई देख्न पाइने हो या होइन पछि नै थाहा हुनेछ।

antaral film cbn