शान्ति श्रीको गीतमा मिनी मोडल वर्ल्ड प्रिन्सा खड्काको पहिलो अभिनय (भिडियो)


सेलिब्रेटी नेपाल

काठमाडौं: गित संगीतमा छुट्टै परिचय बनाएका युवा गायक तथा मोडल जय देवकोटाको नयाँ गित बर्खा-२ सार्वजनिक गरिएको छ । पछिल्लो समयकि व्यस्त गायिका शान्ति श्री परियार र जय देवकोटाको स्वर रहेको उक्त गितको लय तथा शब्द पनि जय देवकोटा स्वयं कै रहेको छ ।

सार्बजनिक बर्खा-२ मा रमा थपलिया, जय देवकोटा, काजल, बाल कलाकारहरुमा मिनी मोडेल वल्ड-२०१९ प्रिन्सा खड्का र अभिनव केसिले अभिनय गरेका छन् । मदन खड्काले निर्देशन गरेको उक्त भिडियोको छायांकन बिरेन्द्र भट्टले गरेका हुन भने सम्पादन अनिल रानाले गरेका छन् ।

गाउँले जीवनको जीवन्ततालाई उतार्न खोजिएको उक्त म्युजिक भिडियोमा सानोमा आमाले साहुको घरमा काम गरेर आफ्ना छोरा छोरी हुर्काउछिन, गरिबीले राम्रो खाना राम्रो लाउन पाएका हुँदैनन । साहुले घरमा दिएको खाना आमाले घरमा लगेर छोराछोरीलाई खुवाउछिन । तर छोराछोरी पछि गएर जेहेन्दार हुन्छन् र भन्छन ‘आमा अब हामी ठुला भैसक्यौँ ! अब हजुरले पिर लिनुपर्दैन’ भन्ने संदेशमुलक कथा समेट्न खोजिएको छ ।